Sedm minut a devět sekund. Freescootovi nabourali kanál.

Autor: youtubedrby.eu | 5. srpna 2015

S potěšením Vám oznamuji, že začala YouTube válka. Vážený a vysoce ctěný pan Freescoot přišel o videa, obrázek a nejspíš se bohužel vyhnul fackandu, kterých by každý autor této stupidní chyby, zasloužil třicet sedm.

Vážený pane Freescoote a všichni čtenáři, uživatelé Youtube. Jenom píčus se přihlásí v kavárně na Youtube, uloží heslo a odejde. Začínáme se obávat nejhoršího. Může nastat zlom, kdy uživatelé hajzlů začnou nechtěně přestat splachovat.

 

Povím vám jeden příběh. Když jsem byl přibližně o 7 měsíců mladší a ještě jsem studoval, omylem jsem si zapomněl telefon na lavici a těšil se, jak si oklepu svůj štycl u pisoáru. 

Moji spolužáci věděli omylem odemykací gesto a omylem se zmocnili mého nebohého Androida. Ty lidi jsou fakt zmrdi, ty jo! Vážně bych tohle od svých kamarádů nečekal! Byl jsem zdrcen a nechápal jsem, co se děje.

Když jsem se vrátil, uspokojený vykonanou potřebou, uchopil jsem svůj drahý mobil v hodnotě 2 490 Kč. Po nahlédnutí jsem se nestačil divit! Kamarádi se vyfotili přední kamerou (tomu vy mladí říkáte selfie) a dali to na tapetu! Ihned jsem psal Googlu, jak je to možné a chtěl jsem odškodnění a podat na ty prevíty trestní oznámení. 

Nemohl jsem spát. Píšu sračky. Myslel jsem celou noc na Shreka...

Nakonec jsem našel slitování a ty chuligány neudal, protože já vlastně za nic nemůžu!


  A teď video, které se vám zalíbí víc, než porno s filipínskou děvkou! Autora chválíme za povedenou parodii!

Komentáře