Doktůrku, Doktůrku. Kdepak máš ty penízky z LP Dětem?

Autor: youtubedrby.eu | 9. ledna 2015

Případ, který se naposledy řešil před dvěma měsíci. LP Dětem. Pokud jste o tomhle "začarovaném kruhu" ze strany hlavního organizátora ještě neslyšeli a já počítám, že drtivé  procento z vás už ano, tak si to vše shrneme a samozřejmě nevynecháme vtipné kulturní vložky. Akce LP Dětem byla akce, při které se během livestreamu Youtuberů vybíraly peníze na charitativní účely. První ročník proběhl roku 2012, kde všechno proběhlo v naprostém pořádku a vybraných cca 13000 Kč se dostalo dětem na onkologii v pražském Motole v podobě hraček. Druhý ročník už ale nemá tak hladký průběh. Předání peněz do dnešního dne neproběhlo! Proč? Z několika zdrojů, dokonce i ze zdroje samotného hlavního organizátora víme jen to, že sám hlavní organizátor peníze, které mu nepatří ukradl a zamázl s nimi svoje dluhy. Prý obrovská chyba z mládí.  

Kulturní vložka: Na facebookové stránce Přiznání zmrdů se objevil příspěvek: "Ukradl jsem peníze z LP Dětem"
  Kde jsou peníze teď a budou vůbec ještě někdy tam, kde mají být? Na první část otázky odpověď známe. Peníze má exekutor. Vrátí se peníze zpět? Asi až začnou krtci lítat! Na otázky mířené přímo na jeho osobu typu: "Doktore, kdy vrátíš peníze?", odpoví sáhodlouhým textem zahrnující dojemný příběh o práci v zahraničí a neznalost cizího jazyka při podepisování smluv... a když tohle všechno přeskočíme, dozvíme se, že peníze shání, bude je mít další týden, měsíc, má sjednávát půjčky, schůzky, jedná s lichvářem...
Krucinál, Doktore. Týden má sedm dnů. Nikoli 400+.
Aby se neřeklo, že kompletně všechny peníze šly do háje, je tady firma ZR Games, která také přislíbila příspěvek (ve výši asi 30 000 Kč, teď přesně nevím), který ale neposlali na účet organizátora. Předání té části vybraných peněz nemocnici tak proběhlo v jejich vlastní režii.
A proč se s tím nejde k soudu?
Protože by to nemělo význam. Podle informací Doktor nemá práci (možná už ano) a bydlí u rodičů, tudíž mu ani není co vzít, aby peníze splatil.

Komentáře