Ovečky no. 4 Ikaro vyučuje kanadštinu, Ft. Wedry, Agraelus, Deethane, Herdyn, Mazarini, Martin Rota

Autor: youtubedrby.eu | 30. srpna 2015

Ikaro se opil a totálně se ztrapnil na jeho streamu před víc než 3000 fanoušky

Autor: youtubedrby.eu | 28. srpna 2015

Ikaro pachatel z kauzy smazaných videjí Freescoota, to pod psychickým nátlakem fanoušků nevydržel rozbrečel se a začal jim živě vysvětlovat, že není homo, že má holku a taky že je Kanaďan, protože má malé tetování kanadského listu. Samy o sobě vtipné věci :D Probuzení z této obří kocoviny mu fakt nezávidím. Radši bych se ráno propadl do zěmě.    

Záznam ze stramu

Kompilace

Výsměch jeho streamu

Sedm minut a devět sekund. Freescootovi nabourali kanál.

Autor: youtubedrby.eu | 5. srpna 2015

S potěšením Vám oznamuji, že začala YouTube válka. Vážený a vysoce ctěný pan Freescoot přišel o videa, obrázek a nejspíš se bohužel vyhnul fackandu, kterých by každý autor této stupidní chyby, zasloužil třicet sedm.

Vážený pane Freescoote a všichni čtenáři, uživatelé Youtube. Jenom píčus se přihlásí v kavárně na Youtube, uloží heslo a odejde. Začínáme se obávat nejhoršího. Může nastat zlom, kdy uživatelé hajzlů začnou nechtěně přestat splachovat.

 

Povím vám jeden příběh. Když jsem byl přibližně o 7 měsíců mladší a ještě jsem studoval, omylem jsem si zapomněl telefon na lavici a těšil se, jak si oklepu svůj štycl u pisoáru. 

Moji spolužáci věděli omylem odemykací gesto a omylem se zmocnili mého nebohého Androida. Ty lidi jsou fakt zmrdi, ty jo! Vážně bych tohle od svých kamarádů nečekal! Byl jsem zdrcen a nechápal jsem, co se děje.

Když jsem se vrátil, uspokojený vykonanou potřebou, uchopil jsem svůj drahý mobil v hodnotě 2 490 Kč. Po nahlédnutí jsem se nestačil divit! Kamarádi se vyfotili přední kamerou (tomu vy mladí říkáte selfie) a dali to na tapetu! Ihned jsem psal Googlu, jak je to možné a chtěl jsem odškodnění a podat na ty prevíty trestní oznámení. 

Nemohl jsem spát. Píšu sračky. Myslel jsem celou noc na Shreka...

Nakonec jsem našel slitování a ty chuligány neudal, protože já vlastně za nic nemůžu!


  A teď video, které se vám zalíbí víc, než porno s filipínskou děvkou! Autora chválíme za povedenou parodii!

FattyPillow? Alza?! Karle, do prdele práce!

Autor: youtubedrby.eu | 24. května 2015

Kontroverzní téma, řekl bych. FattyPillow se chlubí na záznamu streamu na Youtube, že se nepohodl s Alzou. Tak "Karle, seš dééébil?!" Karle, Alza ti nemůže vyhovět do druhého dne z toho důvodu, že některé zboží nemusí býti na skladě (TUDÍŽ JE KURVA NA CESTĚ OD DODAVATELE!). No a jak se to pozná? Jednoduše! (Teď se budem chovat, jako v nějakém kreténském tutoriálu) neni tu Vidíš to, co já? Vidíte to všichni? Sakra, Karle! :( Tohle nebylo vtipné, nýbrž hnusné! Snad budou další videa rozumnější!  

Nebezpečné dítě (Terminátor) vyhrožuje MenTovi a Fattymu při hraní CS:GO!

Autor: youtubedrby.eu | 9. ledna 2015

Nebezpečný Terminátor. Jinak ani nelze nazvat to, co potkalo nebohého MenTa a FattyPillowa při livestreamování hry Counter-Strike. To je náser, co?

Jak vytrollit scammera? Mrkejte, jak se to dělá!

Autor: youtubedrby.eu | 9. ledna 2015

Steamoví obchodníci se jistě někdo, alespoň jednou v životě, setkali se scammerem. LosMatthew se rozhodl pár takových lidí pěkně potrollit a udělat z toho video:

Nezapomeňte se podívat i na první a třetí díl, je to fakt nářez!

Doktůrku, Doktůrku. Kdepak máš ty penízky z LP Dětem?

Autor: youtubedrby.eu | 9. ledna 2015

Případ, který se naposledy řešil před dvěma měsíci. LP Dětem. Pokud jste o tomhle "začarovaném kruhu" ze strany hlavního organizátora ještě neslyšeli a já počítám, že drtivé  procento z vás už ano, tak si to vše shrneme a samozřejmě nevynecháme vtipné kulturní vložky. Akce LP Dětem byla akce, při které se během livestreamu Youtuberů vybíraly peníze na charitativní účely. První ročník proběhl roku 2012, kde všechno proběhlo v naprostém pořádku a vybraných cca 13000 Kč se dostalo dětem na onkologii v pražském Motole v podobě hraček. Druhý ročník už ale nemá tak hladký průběh. Předání peněz do dnešního dne neproběhlo! Proč? Z několika zdrojů, dokonce i ze zdroje samotného hlavního organizátora víme jen to, že sám hlavní organizátor peníze, které mu nepatří ukradl a zamázl s nimi svoje dluhy. Prý obrovská chyba z mládí.  

Kulturní vložka: Na facebookové stránce Přiznání zmrdů se objevil příspěvek: "Ukradl jsem peníze z LP Dětem"
  Kde jsou peníze teď a budou vůbec ještě někdy tam, kde mají být? Na první část otázky odpověď známe. Peníze má exekutor. Vrátí se peníze zpět? Asi až začnou krtci lítat! Na otázky mířené přímo na jeho osobu typu: "Doktore, kdy vrátíš peníze?", odpoví sáhodlouhým textem zahrnující dojemný příběh o práci v zahraničí a neznalost cizího jazyka při podepisování smluv... a když tohle všechno přeskočíme, dozvíme se, že peníze shání, bude je mít další týden, měsíc, má sjednávát půjčky, schůzky, jedná s lichvářem...
Krucinál, Doktore. Týden má sedm dnů. Nikoli 400+.
Aby se neřeklo, že kompletně všechny peníze šly do háje, je tady firma ZR Games, která také přislíbila příspěvek (ve výši asi 30 000 Kč, teď přesně nevím), který ale neposlali na účet organizátora. Předání té části vybraných peněz nemocnici tak proběhlo v jejich vlastní režii.
A proč se s tím nejde k soudu?
Protože by to nemělo význam. Podle informací Doktor nemá práci (možná už ano) a bydlí u rodičů, tudíž mu ani není co vzít, aby peníze splatil.

Kluci se na táboře trošku posrali. Video jen pro silné povahy!

Autor: youtubedrby.eu | 16. ledna 2015

Na letním táboře to kluci trošku posrali. Doslova a do písmene! Od země, přes stěnu až na klimatizaci. "No ty píčooooo, to je smrad z těch hoven!" A proč vůbec tohle dávám na Youtube drby? Víte, na jakém táboře se to stalo? :)

Lovestory, která "trhá" srdce. Navíc trhá i bránice!

Autor: youtubedrby.eu | 12. ledna 2015

Dívka, která je tak rozhozená z rozchodu, že si musela svůj příběh zdokumentovat. Jenže asi nedomyslela to, že si někdo videa všimne, stáhne si ho a reuploaduje. Holčina vysvětluje, jak si představovala společnou budoucnost s jejím ex. Mám-li býti upřímný, lituji toho, kdo s tebou něco měl. "Nevím, co se to najednou stalo. Přestal jsi to být ty". No tak to asi vyprchal alkohol... Tato dívka se snažila, aby video z Youtube nadobro zmizelo a dokonce chtěla případ řešit s policií. Reuploader jí měl ale tzv. "v piči" a video tu nechal.

Říkejme jí Rapová Lady! Dává tvrdý freestyle o škole ft. matka huFa

Autor: youtubedrby.eu | 17. ledna 2015

Pět dní na Youtube a už se z toho pomalu stává virál. Holka, odhadem tak 11 let, ukazuje svůj rapový talent. Umí to tak dobře, že ani její matka nemá slov a přišla se podívat, jak se z její dcery stává hvězda československé hip-hop scény. Že by nová členka YZO? "Tohle je máma, tohle je máma. Je pěkná huFa, je pěkná huFa!" Maminka se tváří stejně, jako by uvažovala nad tím, jestli tehdy neudělala chybu, když nenechala onu životadárnou tekutinu zaschnout na kapesníčku.

Johnny Valda pochytal solidní REKT od FattyPillowa!

Autor: youtubedrby.eu | 31. ledna 2015

Johnny Valda schytal solidní REKT od Fatty Pillowa v přímém přenosu na Twitch.tv Jojo, Johnny. Spamovat se nevyplácí a už vůbec... napsat Fattymu špeku? To si přece Fatty Pillow nemůže nechat líbit. A taky že nenechal! Rozjel okamžitou, několika minutovou akci, při které poslal dvou set tisícového Youtubera pod zem.

Tohle je můj stream, píčo!
Záznam ze streamu zatím nemám. Pokud vy ano, pošlete mi ho, prosím! Rád ho k článku přiložím :) 10689990_829276000451529_1691002639157028653_n

Defi odmítá nadále působit na Youtube. Proč?

Autor: youtubedrby.eu | 1. února 2015

Naše vážená youtuberka Defi odmítá (doufám, že dočasně) působit na Youtube. A proč? Zřejmě za tím má prsty Český Craftcon, ale co přesně se stalo a kvůli čemu je rozhořčena, sama nechce říci. Prý ji váže smlouva. Na svém blogu ovšem, jako jeden z důvodů zmiňuje právě to, že mladí youtubeři, chodí s falešnou slávou za prdelí, s nosem nahoru jak čuráci. Ovšem to není mířeno na všechny, pochopitelně.  

Milí Freaks...
Momentálně bojuji se znechucením, které vzniklo po včerejší akci RealGeeku. Jsem dost slabý jedinec na to, aby se mi z některých lidí neudělalo zle natolik, že se stydím být youtuberem. Nevím, jak to chodí v ostatních státech, ale česká youtuberská scéna se stala masou na vydělávání peněz a využívání a balamutění lidí (fanoušků) pod záminkou výdělku a falešné slávy. Neříkám a nebudu tvrdit, že jsou všichni stejní. Pevně doufám v to, že nejsou. Teenageři jsou pokřiveni falešnou slávou. Jejich ego je na takové výši, že jeden jejich pohled byl jako plivnutí do tváře. "Vy jste nic, my jsme všechno." Nebudu jmenovat, ale prakticky jde o fakt, že to co jsem nedávno pronesla na Defibitch - je bohužel pravda. Na akci jako je tato jsem byla naposledy a jelikož jsem vázána jistou smlouvou nemohu zveřejnit ostatní detaily, které bych třeba ráda.
Píše na svém blogu.
Celý blog si můžete přečíst zde.
Co si o tom myslíte vy?

Máme tu video o tom, jak FattyPillow dissuje Johnnyho Valdu!

Autor: youtubedrby.eu | 1. února 2015

Enjoy!

Premi MadBro o Fatty Pillow? Premi, ty vole...

Autor: youtubedrby.eu | 7. února 2015

Včera (6. 2. 2015) byla na Facebooku zajímavá diskuse na téma: "Co všichni vidíte tak zábavného na Fatty Pillow?". To rozjelo objemnou debatu, rozdělenou na dva tábory. Na FATTY ARMY a na odpůrce. A kdo byl ten velmi zvláštní odpůrce, o kterém se zmiňuji? Bingo! Premi od MadBros. Pan Premi asi bohužel neměl nic jiného na práci, než nahlas vyhazovat modifikovaná fakta.   premi1 Bez komentáře. Od této doby si dovoluji tvrdit, že MadBros jsou výtvorem ZR Games, protože kdy jim přišla největší sledovanost? Samozřejmě, že po 4FANS.   premi2   V těchto chvílích byla pro Premiho také klíčová situace to, že FattyPillow chystal drunk stream, jako speciál za 250 subscribů. Herdyn se podle něho tedy chová na streamech velmi slušně. Dámy a pánové, přichází REKT! rekt1   Stále to není všechno! premi4   My taky brečíme, Premi. Psát tvrdé Ý ve slově hloupí, míněné v množném čísle... Premi, ty vole!   premi3   A jéje. To jsme to dostali pěkně sežrat. Není divu, že si s MadBros bojí každý zahrávat. Nikdo přece nechce být nazván dítětem, přestože většině účastníků, už nějaký ten pátek bylo i 20 let. Nač mít v hlavě mozek, když máme tu naší tělocvičnu, že?

Nova už neví co by... Tak napíše o tom, jak se TVTwixx chovají v IKEE

Autor: youtubedrby.eu | 7. ledna 2015

Jak jsme všichni dávno zjistili, Nova už neví, co by si na TVTwixx vymyslela, aby upoutala čtenáře serveru TN.CZ. Alespoň, aby každý den o nich byl jeden článek, viďte? Tentokrát informují o tom, že opět našli na jejich kanále video (zase!), ve kterém se chovají v obchodním domě IKEA, jako doma. To by nebyli TVTwixx, aby někde něco nezničili. A co víc? Do svých lumpáren zatahují i dalšího člověka, co si říká Freescoot.  

Kluci měli zálibu v pyrotechnice už dříve. Důchodkyni dali "fontánku" pod okno.

Autor: youtubedrby.eu | 6. ledna 2015

Celá kauza s autobusem vyvolala na serveru TN.CZ velký poprask a redaktoři hledají další záznamy o tom, jak kluci devastují věci nebo dělají nějaké špatnosti. Tentokrát objevili video, ve kterém umisťují "fontánku", což je druh zábavní pyrotechniky, pod okno důchodkyně.

Co říká matka jednoho člena TVTwixx na jejich čin? Poslechněte si rozhovor.

Autor: youtubedrby.eu | 6. ledna 2015

Dnes dopoledne server TN.CZ uveřejnil telefonický rozhovor matky jednoho z kluků z TVTwixx. I vlastní matka přiznala, že kluci dělají videa pro peníze. Proč sakra radši nejdou na brigádu?! Maminka se zkouší kluky z činu vysekat, ale bohužel, svoje následky si nese každý sám. Také slíbila, že vše bude napraveno. Rozhovor na stránce TN.CZ přikládám: Průšvih s autobusem žehlí matka! Co říká na adresu syna z TVTwixx? Že prý, zda by nepomohlo, jestli by se kluci veřejně neomluvili. To si dovedu živě představit: "Tak my se vám, pane řidiči, omlouváme, že jsme vám odpálili dveře od autobusu. Už to nikdy neuděláme". A všechno je vyřešeno, ne?

Vojtík se vyjadřuje k psím oblečkům. Majitelé jorkšírů by toto raději neměli vidět.

Autor: youtubedrby.eu | 5. ledna 2015

Vojtíkovi se nelíbí psí oblečky! A celkově vlastně všechno a i to, jak se lidé k těmto chlupatým krysám chovají. Ale teď nemám mluvit Vojtíka, předávám slovo: Názor podpořen!

Taneční výzva za 100 odběratelů, která nemá obdoby.

Autor: youtubedrby.eu | 5. ledna 2015

Klučina, jehož věk z jeho podoby nedovedu odhadnout natočil speciál za 100 odběratelů. Vítejte v 70. letech! Bez komentáře.

Tohle je holotrop. Znáte to?

Autor: youtubedrby.eu | 4. ledna 2015

Nedovolím si vysvětlovat, jak tohle celé funguje, hádám něco s překysličením mozku? Ale pro jistotu požádejme Martina Rotu o poučení do Vědeckého Kladiva. Vypadá to nebezpečně, takže hádám, že byste to neměli zkoušet doma. Po tomto zákroku ale upadnete do chvilkového bezvědomí.