Co je nového na YouTubeři.tv v roce 2015?

21. února 2015

Připravili jsme si pro vás pár nových vychytávek které se vám budou určitě hodit :). Síň slávy Vytvořili jsme pro všechny registrované youtubery takzvanou Síň slávy, ve které můžete zviditelnit svůj kanál tím, že získáte největší počet kladných hodnocení ve vašem profilu a videjí. Toto zviditelněnení je platné na jeden týden a vždy se bude měnit podle aktuálních hodnocení všech youtuberů. Nejlépe hodnocený youtuber bude mít zvýrazněné jeho nejnovější videa na hlavní stránce Youtubeři.tv. Hodnocení můžete získávat pomocí sdílení svého účtu Youtubeři.tv na facebooku, nebo natočením videa, ve kterém požádáte fanoušky o ohodnocení na webu Youtubeři.tv. Avšak fantazii se meze nekladou :). Události Zjistili jsme, že nemáte moc šancí dozvědět se o aktuálních událostech které se konají pro youtubery a jejich fanoušky. O nových událostech se můžete dozvědět v sekci Události, která bude spuštěna v nejbližších dnech.

Jak bylo na 4FANS?

5. října 2014

Né každý byl na akci 4FANS, zde je pár sestřihů jak to vypadalo.

Co, že je to 4FANS?

24. září 2014

Je to akce, které se účastní nejlepší a nejznámější YouTubeři z české s slovenské scény. Kromě nich můžete narazit i na známé YouTubery ze zahraničí. Pro koho je 4Fans? Na tuto akci jsou zváni všichni YouTubeři, kteří mají nad 70 000 odběratelů. Jednotliví YouTubeři jsou rozděleni do několika kategorií - Vlogeři, Let's playeři a Beauty. Kromě nich je akce vytvořena hlavně pro fanoušky, kteří podporují youtube komunitu a zároveň by se chtěli setkat se svým oblíbenými YouTubery a získat vzácné vzpomínky nebo podpisy. S kým se můžeš setkat na 4Fans? Je na každém YouTuberovi, zda pozvánku přijme nebo ne. Informace o tom můžeš najít obvykle na jejich vlogu, ve kterém nejen, že upozorní na tuto akci, ale zároveň se vyjádří k tomu, zda se akce zúčastní nebo ne. Na akci se můžete setkat se známými slovenskými YouTubery jako je Gogo, Selassie, Matouš, Expl0ited a jiní ... Z českých je to Bender, TVTwixx, Ati, Artix a mnoho dalších. Kromě nich se můžeš setkat i s hostujícími zahraničními YouTubery, kteří se každým rokem mění. Kde se akce koná? Akce se koná již třetím rokem v Praze v areálu PVA EXPO v Letňanech. Akce se může zůčastit každý, kdo si zakoupí vstupenku. Kde se dají vstupenky koupit? Pokud se akce 4Fans chcete zúčastnit, nespoléhejte se na to, že budou vstupenky volné k prodeji i na místě. Akce je velmi oblíbená a proto je výhodnější si vstupenku zakoupit předem. Na výběr máte dvě možnosti, zakoupit si můžete komunitní vstupenku nebo VIP platinum vstupenku. Kromě toho si můžete zakoupit i lístek na Afterparty.

Kdo je vlastně YouTuber?

14. září 2014

Představte si, že jste hlavní hvězdou vaší show, kterou si sami režírujete, filmujete a celkově vylepšujete podle vlastních představ. Tuto show může sledovat každý, bez okolnosti na věku a zájmu. A jaká je vaše úloha? Stejně jako v televizi, i vy si musíte svými videi získat sledovanost. Ale jak? Vaše videa musí být jedinečné a odlišné od ostatních YouTuberů. Vyznačte se zajímavým zjevem, mluvením, oblečením, humorem či jinými přednostmi, o kterých jste přesvědčeni, že by lidi mohli zaujmout. A proč je výhodné mít vysokou sledovanost? Pokud vám fanoušek dá odběr, bude vás neustále sledovat a bude vědět o vašem dalším kroku. (Bude informován o vašem novém videu a novinkách, které mu poskytnete.) Ale proč bych měl takové videa natáčet? Mnoho z našich YouTuberů natáčejí videa hlavně pro radost (jinak řečeno, jednoduše je to duševně naplňuje), jiní pro slávu a další pro peníze (což můžete sledovat hlavně u zahraničních YouTuberů.) A co k tomu vlastně potřebuji, abych mohl natáčet videa? Každý YouTuber má různorodou výbavu, ovšem počítejte s tím, že potřebujete hlavně místo k natáčení, účet na youtube, internet, lepší kameru, osvětlení, program na upravování videí atd... A o čem bych měl natáčet videa? Videa, které budete natáčet mohou být skutečně různého charakteru. Můžete vyprávět o sobě, svých příhodách, hrát a komentovat hry, líčit se, nakupovat, či natáčet samotné vlogy (které jsou obvykle nejoblíbenejší.) Jednoduše řečeno fantazii se meze nekladou :)